Lokal 152m+152m2 me qira në Ulpianë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 304 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Ulpianë mbrapa ish Hotel Bacit.
Lokali ka gjithsej 304m2 ku 152m2 janë në katin përdhesë dhe 152m2 në katin bodrum. Lokali është tërësisht i renovuar dhe ka ngrohje qëndrore me Termokos. Hapsira në përdhesë momentalisht është e ndarë në dy lokale nga 78 dhe 74m2 si dhe mund të lëshohet vetëm njëra pjesë varësisht kërkesës. Lokali është shumë i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Ordinancë, Zyre, Kafeteri etj.

ID e shpalljes: 40113

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim