Lokal 155m2 me qira në Dragodna - Arbëri.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 155 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Dragodan afër ambasades Amerikane, në objektin e ndërutar nga kompania Pushkolli. Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka një hapsirë të madhe me mudnëdsi të ndarjse sipas nevojës dhe 3 wc. Lokali gjithashtu mund ta shfrytëzojë edhe pjesën përpara për terasë.
Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: market, zyre, ordinancë etj.

ID e shpalljes: 40149

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim