Lokal 200m2 me qira në Emshir - Kalabri.

2 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 10:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Villa / Shtëpi 200m2 me qira në Dardani. 1 300 EUR
Banesë 44m2 me qira në Bregun e Diellit. 250 EUR
Banesë 82.94m2 në shitje në Dragodan - Arbëri. 83 000 EUR
Banesë - Zyre 65m2 me qira në Qendër - Shesh. 600 EUR
Lokali gjendet në Emshir afër shisha bar “Mamunia 4”.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka ndricim të lartë natyral dhe ngrohjeë qëndrore me Termokos.
Lokali është tërësisht i hapur dhe mund të ndryshohet sipas kërkesës. Lokali ndodhet në një lokacion të frekuentuar dhe është I përshtatshëm për verpimtari të ndryshme biznesi.

ID e shpalljes: 40138

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal - Zyre 300m2 me qira në Qendër. 2 200 EUR
Lokal 560m2 me qira në Fushë Kosovë. 3 900 EUR
Banesë 53m2 në shitje në Tokbashqe. 62 000 EUR
Banesë 74.58m2 neto në shitje te Mati 1. 87 000 EUR
Në fillim