Lokal 22m2 me qira në Aktash.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 22 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Aktash në rrugën “Agim Ramadani”. Lokali ndodhet në rrugën kryesore dhe ndodhet në një pozicion shumë të mirë për veprimtari të ndryshme biznesi.

ID e shpalljes: 40164

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim