Lokal 230m2 me qira.

1 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 08:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 100m2 me qira në Dragodan - Arbëri. 500 EUR
Lokal – Zyre 190m2 në Emshir – Kalabri. 1 520 EUR
Shtëpi 350m2 në shitje në Matiqan. 195 000 EUR
Banesë 50.5m2 në shitje në Dardani. 70 000 EUR
Lokal 230m2 me qira.

Lokali gjendet rrugës për Gërmi, afër restaurant Casa Rita.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, posedon një hapsirë të madhe (mund të ndryshiohet sipas nevojës) dhe 2 WC. Lokali është i saporenovuar tërësisht dhe posedon gjithashtu hapsirën prej 270m2 para lokalit për terasë ose parking. Lokali ka qasje direkt në rrugën kryesore dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Restaurant, Zyre, Ordinancë etj.

ID e shpalljes: 40156

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Në fillim