Lokal 43m2 me qira në Ulpianë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Ulpianë afër shkollës fillore “Hasan Prishtina”. Lokali ndodhet në një pozicion shumë të përshtatshem me pamje nga rruga. Lokali mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme biznesi si: zyre, ordinancë, administratë, stomatologji, barnatore etj.

ID e shpalljes: 40146

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim