Lokal 45m2 me qira në Aktash.

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 21:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 60m2 në shitje në Qendër - Shesh. 290 000 EUR
Lokal 135m2 me qira në Emshir - Kalabri. 600 EUR
Zyre 80m2 me qira në Qendër. 600 EUR
Shtëpi 203m2  me qira në Lagjen Qershia. 1 200 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Lokali gjendet në Aktash në rrugën “Agim Ramadani”. Lokali ndodhet në rrugën kryesore dhe ndodhet në një pozicion shumë të mirë për veprimtari të ndryshme biznesi.

ID e shpalljes: 40165

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
045688588
Leaflet
Në fillim