Lokal 65m2 me qira në Dardani.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

950 EUR / muaj

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Dardani afër ‘’Viva Fresh’’. Lokali ka 1 hapësirë të madhe, 1 banjo dhe ndodhet në një lokacion mjaftë të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Ordinancë, Organizatë,Zyre, Programim etj.

ID e shpalljes: 20198

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

046/166-000

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim