Lokal 65m2 me qira në Ulpianë.

800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 22:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 105m2 në shitje te Mati 1. 84 000 EUR
Banesë - Zyre 90m2 me qira te Rruga B Royal Plaza 500 EUR
Shtëpi 300m2 me qira te Mati 1. 1 000 EUR
Shtëpi 700m2 me qira në Dragodan. 4 000 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Lokali gjendet në Ulpianë afër ndihmës së shpejtë.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka një Hapsirë të madhe pune (me mundësi ndryshimi sipas nevojës), një Depo dhe 1 WC. Lokali ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: ordinancë, barnatore, zyre, kafeteri etj.

ID e shpalljes: 40123

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banese 84m2 në shitje te Mati 1. 67 000 EUR
Lokal 60m2 në shitje në Qendër - Shesh. 290 000 EUR
Banesë 74m2 në shitje në Aktash. 70 000 EUR
Shtëpi 600m2 me qira në Dragodan. 3 900 EUR
Në fillim