Lokal 70m2 me qira në Emshir - Kalabri.

430 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 13:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 72m2 në shitje te Mati 1 - Rruga B. 61 000 EUR
Lokal 175m2 me qera te Rruga B. 3 500 EUR
Banesë 50m2 me qira në Shesh. 350 EUR
Banesë - Zyre 62m2 me qira në Qendër. 500 EUR
Lokali gjendet në Emshir në objektin e “BG Construction”.
Lokali ndodhet në katin përdhrsë, ka një hapsirë të madhe dhe 1 WC. Lokali ka ngrohje qëndrore, ndricim të mjaftueshëm natyral dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Ordinancë, zyre, market etj.

ID e shpalljes: 40173

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
...
Visit our store page
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Show on the map
044888444
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 60.11m2 në shitje në Ulpianë. 85 000 EUR
Banesë 120m2 me qira në Lagjen e Muhaxherëve. 400 EUR
Banesë 123.61m2 në shitje te Dukagjini Residence. -
Lokal - Zyre 156m2 me qira në Pejton – PRIME Group 1 500 EUR
Në fillim