Lokal 90m2 me qira në Bregun e Diellit.

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 13:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 155m2 me qira në Dragodna - Arbëri. 1 500 EUR
Shtëpi - Objekt Afarist 640m2 me qira te Parku. 4 500 EUR
Zyre 70m2 me qira në Qendër. 490 EUR
Lokal 210m2 me qira në Dragodan – Arbëri. 3 000 EUR
Lokal 90m2 me qira në Bregun e Diellit.
Lokali gjendet në Bregun e Diellit të “Xhambazët”. Lokali posedon 1 hapsirë të madhe, 1 wc si dhe parking për 4-5 vetura. Lokali ndodhet në një lokacion të frekuentuar dhe gjithashtu mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme afariste si: Ordinancë, call center, zyre etj.

ID e shpalljes: 40181

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
045688588
Leaflet
Në fillim