Lokal 90m2 me qira në Kodrën e Trimave - Vranjevc.

280 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lokali gjendet në Vranjevc në rrugë kruesore te Furra Moni, afër Policisë.
Lokali ka 1 Hapsirë të Madhe, 1 Depo, 1 WC dhe një Terasë.
Lokali është i përshtatshëm edhe për zyre.

ID e shpalljes: 40094

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Në fillim