Lokal - Hapsirë Afariste 1000m2 me qira në Veterni

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

6 000 EUR / muaj

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Veternik afër Shtepisë së Ankandeve. Lokali ka gjithsej 1000m2 por mund të lëshohet edhe ndaras në dy hapsira me nga 500m2 dhe me hyrje të vecantë. Lokali ndodhet në një rrugë shumë të frekuentuar, ka pamje nga rruga kryesore dhe parking për rreth 20 vetura. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Depo, zyre, administratë, call center, showroom etj.
Çmimi është i negociueshëm.

ID e shpalljes: 40155

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim