Lokal me qira në lagjën Ulpiana 65m2 - 700€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 07:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet Lokali me qira në lagjën Ulpiana në rrugë kryesore, ka hapsirë prej 65m2 neto ka interier të ri lëshohet për barnatore ose veprimtari të tjera.

Cmimi: 700€
Kodi: L10

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim