Lokal me Qira ne Fush Kosove te Xhamia Qendrore

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City Dje 20:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Lokal me Qira Magjistrale - Prishtin-Podujev 250 EUR
Shiten 4 Hektar Toke ne Orllan 600 EUR
Shtepi me Qira ne Qagllavic te Spar Market 700 EUR
OFERT - Banes 2 Dhomshe me Qira ne Bregun e Dielli 200 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Lokal me Qira ne Fush Kosove - Kodi 1344

Lokacioni: Afer Xhamis

Siperfaqe: 95 M2

Kati: Perdhes

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Lokali Gjindet Afer Rruges Kryesore

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com

Kliko Ketu - LOKALET ME QIRA

Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Banes 3 Dhomshe me Qira te Sllovenia Sportit 300 EUR
Shiten 11.41 Ari Toke ne Tokbashqe 22 000 EUR
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Ulpian 250 EUR
Lokal me Qira ne Emshir te Shkolla Don Bosko 850 EUR
Në fillim