Lokal me qira në qendër afër sheshit

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate 14 Maj 14:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Lokal me qira në qendër afër sheshit

Lokal | Qira | Qendër | 40m²

Lokali ka sipërfaqe rreth 40m² dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme

Çmimi i qirasë është 1000euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shtëpi 250m² me QIRA për zyre apo banim në Pejton 0 EUR
Shitet trualli 50 ari ne Orlloviq 8 000 EUR
Banesë me QIRA në Dardani te Santea 330 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 𝟕𝟕𝐦²në Kalabri 70 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione