LOKALI ME QERA NE TOPHANE

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni STAR 21 Jan 13:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Ipet lokali me qera ne Tophane, Lokali ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe eshte i pershtatshem per shume veprimtari.


Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30
Agjensioni STAR
Agjensioni STAR per Patundshmeri Banesa ,Shtepi,Lokale,Troje Qira dhe Shitje
Visit our store page
Prishtine Show on the map
044 69 80 30
Agjensioni STAR
044 69 80 30
Leaflet
Në fillim