Lokali me qira QENDRA TREGTARE/Bregu i Diellit

0 EUR

Jepet me qera nga: Iljaz 26 Sht 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshohet loakali me qira ne lagjen bregu i diellit te QENDRA TREGTARE kati i pare nr.62.Loakali posedon nxemje qendrore dhe wc.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione