Objekt me Qira ne Qender - 740 M2

12 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City 13 Shk 12:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Zyre me Qira ne Arberi Afer Minimaxit 450 EUR
Shtepi me Qira per Biznes ne Emshir te UBT-ja 500 EUR
Banes me Qira ne Ulpian te Shk.F. Hasan Prishtina 180 EUR
Banes Komode me Qira ne Emshir - PRISHTINA STAR 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Objekt me Qira ne Qender - Kodi 1469

Lokacioni: Rr. Agim Ramadani te Sllovenia Sportit

Siperfaqe: 740 M2

Posedon:

- Podrum - 120 M2
- Perdhesa - 280 M2
- Kati 1 - 170 M2
- Kati 2 - 170 M2

- Nxemje Qendrore
- 8 Wc

- Leshohet me Qira edhe me kate ndaras

Çmimi €12.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com

Kliko Ketu - OBJEKTE ME QIRA

Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
OFERT Banes ne Lagjen e Spitalit -Mbretresha Teuta 230 EUR
OFERT - Banes 2 Dhomshe ne Rrugen C te Viva Freshi 170 EUR
Banes e Sapomobiluar ne Kalabri Afer Prishtina Star 320 EUR
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Rrugen B 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione