Objekt me Qira Te Toni Market Afer Qendres

800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City 19 Pri 12:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
OFERT - Shitet Banesa ne Rrugen C - 700 EURO M2 700 EUR
Banes Komode me Qira ne Bregun e Diellit 200 EUR
Zyre me Qira 100 m2 ne Pejton 500 EUR
Banes me Qira ne Kalabri te Narteli 200 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Objekt me Qira te Prishtina e Vjeter - Kodi 1472

Lokacioni: Afer Toni Market

Siperfaqe: 340 M2

Objekt 3 Katshe

Renditjet:

- 8 Njesi
- Kuzhin
- 3 Banjo

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Garazhd per Vetur
- Obor 150 M2

Çmimi: €800

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com

Kliko Ketu - OBJEKTE ME QIRA

Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Shtepi 3 Dhomshe me Qira ne Arberi Afer Qafes 180 EUR
Shitet Banesa ne Fush Kosov te Shk.F.Mihal Grameno 36 000 EUR
Shiten 3 Banesa ne Lagjen e Muhaxherve 800 EUR
2 Zyre me Qira te Qafa - Katin e 1 380 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione