LOKALI 250m2 NE LAGJEN ARBANE OFROHET ME QERA

0 EUR

Jepet me qera nga: Rasimi 01 Shk 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Hapësira komerciale me siperfaqe prej 250m2 ndodhet pranë pompes të karburantit Shell dhe në afërsi të shkollës Ibrahim Fehmiu në Lagjen Arbanë (Prizren).
Hapësira komerciale ka qasje nga rruga kryesore Prizren - Gjakove.
Hapësira e parkimit është rreth 200m2 drejt rrugës kryesore Prizren - Gjakove.
Hapësira komerciale është e përshtatshme për aktivitete te ndryshme biznesore.

Për më shumë informata ju lutemi na kontaktoni në numrin (Viber): +38345590371
Leaflet
Në fillim