LOKALI 600m2 NE LAGJEN ARBANE OFROHET ME QERA

0 EUR

Jepet me qera nga: Rasimi 01 Shk 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Hapësira komerciale ndodhet pranë pompes të karburantit Shell dhe në afërsi të shkollës Ibrahim Fehmiu në Lagjen Arbanë (Prizren).
Hapësira komerciale ka qasje nga rruga kryesore Prizren - Gjakove dhe rruga lokale Ismet Gashi.
Lokali ndahet në dy pjesë: 300m2 në katin e sipërm dhe 300m2 në bodrum.
Hapësira e parkimit është rreth 800m2. 200m2 drejt rrugës kryesore Prizren - Gjakove dhe 600m2 drejt rrugës lokale Ismet Gashi. Qasja me makinë në bodrum bëhet nëpërmjet rrugës lokale Ismet Gashi.
Hapësira komerciale është e përshtatshme për aktivitete te ndryshme biznesore.

Për më shumë informata ju lutemi na kontaktoni në numrin (Viber): +38345590371
Leaflet
Në fillim