OBJEKTI IPET ME QERA 1500m2

0 EUR

Jepet me qera nga: Valon Dje 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Ipet me qera Objekti Afarist ne Prizren, Ngjit me ProCredit Bankën, Objekti eshte Fenomenal dhe i pershtatshem per qdo lloj biznesi dhe ka hapsir per shfrytëzim 1500m2, Per qdo informat tjeter mund te na kontaktoni ne ket numër te telefonit 044 11 99 33.
Leaflet
Në fillim