URGJENT KERKOJ LOKAL ME QIRA PER AFAT GJAT

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: HOLDING Sot 04:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
URGJENT KERKOJ LOKAL ME QIRA PER AFAT GJAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim