Publikuar: Mar 23 2023 07:18

• Lokal me Qera, Rrug Kryesore Fushë Kosovë •

Publikuar: Mar 23 07:18
Shikime: 9
• Ipet Lokali me Qera në Fushë Kosovë
Në Rrugen Kryesore Nëna Terez afër Kishes,
Përball EuroDeltes .

• Lokali Posedon Hapsir 2 Katshe
° Kati 1 : 55m2
° Kati 2 : 66m2

Lokali ka qasje të mirë në rrugë kryesore
Lokali Posedon dhe WC Brenda .
i përshtatshëm për çdo biznes në rrugen më
të frenkuentuar nga mijëra Vetura në fushë Kosovë.

Kontakt:
044-750-551
049-614-620
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
9
044750551

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione