Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 03:50

Lokal me Qira te Tregu Gjelbert i Pershtatshem per Market

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 24 03:50
Shikime: 10
Lokal me Qira te Tregu e Gjelbert - Kodi 2534

Lokacioni: Afer Hotel Sara

Siperfaqe: 56 M2

Kati Perdhese

-Lokali gjindet ne vend te frekuentum dhe shume i pershtatshem per Market ushqimor pasiqe ne ate lokacion nuk ka market ushqimor dhe kerkohet per nje biznes te tille.

Çmimi €300

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
http://bit.ly/3EnhJe7

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione