Shpalljet e kompanisë Publikuar: Pri 03 2023 09:36

Jepet me Qera lokal Restorant "Caffe MIRI" , Prizren

Publikuar: Pri 03 09:36
Shikime: 18
Jepet me Qera lokal : Restorant "Caffe MIRI" i kompletuar tek Lorik Center në Prizren.

for Rent : Restaurant Caffe MIRI at Lorik Center in Prizren.

Kiralık: Restoran Caffe MIRI, Prizren'deki Lorik Merkezinde.

Adresa: Tek Lorik Center në Prizren .
Shitet/Jepet me qera: Lokal (Caffe Bar Miri).
Sip. netto 165 m2
- Inventar modern lux i kompletuar, me afro 200 ulse brenda dhe jashtë në terrace. Me sip.165 m2 brenda dhe afer 300m2 terrace me invetar të jashtëm komplet të re.
- Klimatizim, aspirim, nxjemje qëndrore me pelet.
- Kuzhina kompletuar
- Sgare dhe furre picave të re me të gjitha paisjet përcjellse.
- Inventari modern dhe cilësor, i blere i ri komplet nga jashte.
2 banjo, terrace jashte e rinovusr për vere. Projektor për të pare sport për jashtë.
Kamera IP për ti përcjell nga telefoni ose kompjuteri. Internet ipko bussines. Program profesional për kamarjera , për menaxhinin real të stokut. 2 kopjutera për shfrytëzim të internetit free për kliente. Frigoriferat të ri.
Afro 100 parkingje pa pagese jashte. Klientele e zgjdhur + lorik center
Maqin akullore e blere e re.

Lokacioni: Prizren Tek Lorik Center , ndërtesa firmes MIRI shpk- Prizren.

• Për informatë: 049 30 30 80
Email: [email protected]
https://youtu.be/AWn2Dl5ihdc
https://www.youtube.com/watch?v=AWn2Dl5ihdc

https://www.facebook.com/miricaffe/photos/

Përshkrimi i linkut

"MIRI & ARKOS" SH.P.K

"MIRI & ARKOS" merret me ndërtime të larta, konkretisht në objekte afaristo- banesore.
 Kompleksi banesor ofron një eksperienc unike të banimit. Falë planimetrisë unike, tipet e banesave i përshtaten të gjitha llojeve të familjeve, duke krijuar privatësi e rehati per secilin antarë të familjes. Materiali kualitativ i ndërtimit, izolimi i mirë, ndriçimi adekuat si dhe radhitja e duhur, krijojnë një ndjenjë si në ëndrra. Lokalet afariste në çdo hyrje si dhe parkingjet, padyshim se jane një lehtësim për banuesit e ardhshëm. Andaj ju inkurajojmë që të na kontaktoni për çfarëdo pyetje që keni rreth banesave.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

"MIRI & ARKOS" merret me ndërtime të larta, konkretisht në objekte afaristo- banesore.
 Kompleksi banesor ofron një eksperienc unike të banimit. Falë planimetrisë unike, tipet e banesave i përshtaten të gjitha llojeve të familjeve, duke krijuar privatësi e rehati per secilin antarë të familjes. Materiali kualitativ i ndërtimit, izolimi i mirë, ndriçimi adekuat si dhe radhitja e duhur, krijojnë një ndjenjë si në ëndrra. Lokalet afariste në çdo hyrje si dhe parkingjet, padyshim se jane një lehtësim për banuesit e ardhshëm. Andaj ju inkurajojmë që të na kontaktoni për çfarëdo pyetje që keni rreth banesave.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione