Lëshojm Lokalet me qera në Rr. Epopeja e Jezerci

0 EUR

Shitet nga: Selim Shabani 16 Sht 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Përshëndetje të Nderuar Klient.
Lëshojm lokalet me qera (50m2), lirë dhe shum të përshtatshme për biznes, janë ngat Pishinave të Restorantit Ujvara, ngat Restorantit Bifurkacioni, ose në Rrugën tashmë Epopeja e Jezercit.
Lokalet janë shum të përshtatshme, për cfardo lloj biznesi afarist.
Qmimi për Qera shum i volitshëm, dhe në këto lokale gjinden 2 Lokale të mëdha dhe 1 i vogël.
50m2 = 3 Lokale
Na Kontaktoni për më shum Informacione
Gezim Shabani
044-694-141
Selim Shabani
045-579-304
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione