Publikuar: Pri 04 2022 11:40

Lokali në shitje

Publikuar: Pri 04 11:40
Shikime: 8
🔸 #Shitet #lokali në rrugën kryesore në Fushë Kosovë
🔸 Rruga "Dardania" - Kati përdhesë
🔸 Sipërfaqja: 147m2
🔸 Sistemin e ngrohjes me rrymë
🔸 Lokali është pranë rrugës kryesore dhe shumë i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione