Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2022 04:17

Shitet lokali 122m2, rr.Dardania në Fushë Kosovë

Publikuar: Qer 24 04:17
Shikime: 1067
Kodi 0545

Shitet lokali 122m2, rr.Dardania në Fushë Kosovë. Lokali gjindet buzë rrugës/sheshit Dardania dhe ka afër qerdhen e shtetit afër Vivës së vjetër. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të llojllojshem si Restorant-Kafiteri, Furrë Buke, Farmaci, Supermarket etj.

383 45 251 251
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione