Shitet restaruanti ne Sllatine-Fushe Kosove!DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 21:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Shitet Restaurant dhe lëshohet me qera Restauranti i cili gjindet ne Sllatine 12 km larg nga Prishtina Ne restoran brenda ka 150 ulese,kurse ne terrase 80 ulese me mundesi shtimi te uleseve si brenda ashtu edhe jashte ne terrase Restorani posedon bazenin per femijet e klienteve, bazenin e peshqeve si dhe ujevaren e cila rrjedh neper gjithe terrasen e Restoranit Restorani ka parking per 30-40 vetura Objekti ka madhesi prej 750m2 i gjithe objekti eshte nen percjellje te kamerave Ne terrase eshte shanku veror dhe kuzhina verore Sistemi i ndriqimit komplet ekonomike Nxemja qendrore funksionon me plin dhe qymyr Objekti posedon lejen e ndertimit dhe lejen e punes,restorani punon qe nga viti 2007 Restorani eshte i ndertuar me 5 dis-nivele (nuk është në hipotekë) Kontakti 044 556 777 049 157 113 049 445 711
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shiten 6 banesa ne qender te qytetit!DELTA 0 EUR
Ofrohet banesa komode me qira ne Lakrishte !DELTA 400 EUR
Objekt afarist 1000m2 me qira ne qender-4000EUR 0 EUR
Ofrohet me qira banesa 88m2 tek Muhaxheret- DELTA 350 EUR
Në fillim