Shitet restaruanti ne Sllatine-Fushe Kosove!DELTA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 18:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Sipërfaqe
3600 m2
Komuna
Fushë Kosovë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Shitet Restaurant dhe lëshohet me qera Restauranti i cili gjindet ne Sllatine 12 km larg nga Prishtina Ne restoran brenda ka 150 ulese,kurse ne terrase 80 ulese me mundesi shtimi te uleseve si brenda ashtu edhe jashte ne terrase Restorani posedon bazenin per femijet e klienteve, bazenin e peshqeve si dhe ujevaren e cila rrjedh neper gjithe terrasen e Restoranit Restorani ka parking per 30-40 vetura Objekti ka madhesi prej 750m2 i gjithe objekti eshte nen percjellje te kamerave Ne terrase eshte shanku veror dhe kuzhina verore Sistemi i ndriqimit komplet ekonomike Nxemja qendrore funksionon me plin dhe qymyr Objekti posedon lejen e ndertimit dhe lejen e punes,restorani punon qe nga viti 2007 Restorani eshte i ndertuar me 5 dis-nivele (nuk është në hipotekë) Kontakti 044 556 777 049 157 113 049 445 711
DELTA Patundshmeri

Rr. Bajram Kelmendi
+38349445711
delta-ks@outlook.com
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Zyre 200 ose 400m2 me qira ne qender!DELTA 1 100 EUR
Ofrohet me qira banesa 73m2 ne Qender !DELTA 270 EUR
Ofrohet banesa 73m2 me qira ne Arberi !DELTA 350 EUR
Shitet lokali 84m2 ne qendren Tregtare ne Dardani -
Në fillim