Publikuar: Qer 03 2022 03:07

Dy Lokale tek Stadioni ne Shitje

EUR

Publikuar: Qer 03 03:07
Shikime: 387
Ne shitje jan dy Lokale ne Ndertesen tek Stadioni.
Lokali ne Katin e parë ka 53m2 ndersa Lokali ne Katin e dytë ka 67 m2. Lokalet jan per momentin te pa rregullur dhe kan nevoj te rregullohen pasi qe Ndertesa ende nuk eshte leshuar ende plotesisht ne sherbim Afarist për te gjitha lokalet por vetem pjeserisht. Keto Lokale kan prespektive ne te ardhmen pasi që kan pozit te mirë strategjike dhe per kete arsye ipen me Çmime te volitshme. Çmimi eshte per dyja lokalet.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione