Imbis per hamburger

1 900 EUR

Shitet nga: Jeli 29 Korr 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Adresa
3
Sipërfaqe
6 m2
Komuna
Mitrovicë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Imbis coca cola posedon gjith paisjet per kuzhin skat furtez friz frigorifer ventillim rrym lavaman
Leaflet
Në fillim