⭕️Lëshojm me qira ambienti super komercial me sipe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
⭕️Lëshojm me qira ambienti super komercial me siperfaqe 300m2 në Prishtinë.
⭕️Lokali eshte i organizuar me hapesire te hapur ,dhe të ndara,të organizuar mire ,
(andaj per nje ambient te tille , mundesite jane te shumta per shfrytezim )
⭕️Vend ndodhja , vizibiliteti, hapesira , orientim,
e bejne kete ambient te shërbeje e te pershtatshem per cdo lloj veprimtari si :
supermarket , restaurant , call center , zyre marketingu , klinike , zyre avokature ose te ngjajshme .

⭕️Çmimi : 2100 Euro
Per cdo informate ne lidhje me shpalljen dhe detaje tjera , na kontaktoni ne kete numer telefoni

⭕️+38344754393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim