⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 03:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 240 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe me qira në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë
⭕️Me sipërfaqe prej 240m2
⭕️Shtëpia ka renditje të njëjtë në
të 2-ja katet (shih fotot) :

⭕️Shtëpia është e gatshme dhe e përshtatshme për çdo lloj veprimtarie
biznesi si zyre,organizatë,kopsht-çerdhe ose tjetër lloji.

⭕️Çmimi : 1100Euro

Për çdo informatë në lidhje me shpalljen , ju lutem kontaktoni këtë numër telefoni

⭕️+38344754393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim