⭕️Shes lokalin në qendër të Prishtinës (përball re

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 03:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
⭕️Shes lokalin në qendër të Prishtinës (përball resaturant pishave)
⭕️Lokali gjendet ne qendër afër sheshit te Prishtinës (Zona A)
⭕️Lokali ka siperfaqe prej 100m2

⭕️Çmimi : 330000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim