⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 04:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dardania)
⭕️Sipërfaqja 360m2,dhe një Teras 70m2 lokali është i renovuar ,
⭕️I përshtatshëm për Zyre,Biznese,Organizata,Kafiteri....

⭕️Çmimi 1.100 Euro për m2

⭕️+38344521055
⭕️+38344595979

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
httpsm.facebook.comagjensioniholding
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim