⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes ⭕
⭕Lokali ka një pozite te mire dhe është i përshtatshem per qfarëdo veprimtarie
⭕Lokali posedon dokumentacion të rregullt .

⭕Çmimi sipas marrëveshjes .

Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
tel +37744521055 &
+37744595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim