Dyqan ne ULQIN URGJENT!!

Shitet nga: Basri 09 Tet 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Përshkrim i sendit: Shitet dyqani ne qender te Ulqinit pran embeltores Holidey,bankes Hipo Alpe dhe Montenegro bankes.Ne rrugen qe te con ne plazh te vogel (dmth 350 nga plazha e vogel),pjesa me frekuentuse e qytetit (si gjat sezonit turistik poashtu edhe jasht sezonit), me krejt letrat e rregullta. Dyqani eshte 40+m katror. I pershtatshem per tegjith bizneset. Per me shum ju lutem me kontaktoni ne ne tel "vetem per blers serioz"
"""Pagesa me marrveshtje"""
Leaflet
Në fillim