>>>> DYQANI ( lokali ) NE SHITJE - 253 m2 <<<<

0 EUR

Shitet nga: Ilir 26 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
>>Shitet dyqani prej 253 m2. Ka mundesi te ndahet ne 2 pjese dhe posedon 2 ora rryme.
>>Posedon WC dhe te gjitha kushtet e nevojshme.
Gjendet ne objekt te ri.
>>Per momentin eshte i leshuar me qira dhe perdoret si dyqan ushqimor .
Gjendet ne Fushe Kosove ne rrugen ‘Shefki Kuleta’ , afer shkolles ‘Mihail Grameno’ dhe rruges kryesore ‘Dardania’ .
—ÇMIMI SIPAS MARREVESHJES—
Per çdo informacion me kontaktoni ne:
> VIBER : +38343570474 ;
> WHATSAPP : +355694884683 .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione