Hapsirë Afariste 700m2 me qira në Emshir - Kalabri

1 400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 09:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Depo 630m2 me qira në Fushë Kosovë. 1 200 EUR
Lokal 80m2  në shitje në Bregun e Diellit 120 000 EUR
Lokal 171.14m2 Në #SHITJE Në Lagjen E Muhaxherëve. 0 EUR
Banesë- Zyre 111m2 me qira te Rruga B. 650 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Objekti gjendet në Emshir afër shisha bar “Mamunia 4”.
Obejti ndodhet në një lokacion të frekuentuar, ka ndricim të mjaftueshëm natyral dhe është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Market, fitnes, depo etj.
Hapsira është tërësisht e hapur dhe mund të ndryshohet sipas kërkesës.

ID e shpalljes: 50048

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com

Agjensioni per patundshmeri PRO Real Estate

Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
045189189
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 71m2 në shitje te Rruga B. 0 EUR
Lokal 150m² me #QIRA në Dardani – Kurriz. 1 700 EUR
Lokal 60m2 me #QIRA në Ulpianë. 300 EUR
Penthouse 106m2 + 30m2 me #QIRA në Dragodan/Arbëri. 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione