⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: HOLDING Sot 00:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
⭕Shitet banesa 89.36m2 në Lagjen Aberia Ambasador 990 EUR
⭕Shitet banesa 99.38 m2 në lagjen Dardania ⭕ 1 150 EUR
⭕Shitet banesa 94m2 ne Fushekosove ⭕ 470 EUR
⭕Shitet banesa ne lagjen Dardania afer shkolles 76 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri
⭕️Me sipërfaqe prej 320m2 dhe një Teras prej 40m2
⭕️Hapësir gjelbëruese dhe bar të jashtëm
Shtëpia ka këtë renditje :
kati përdhes:
⭕️një Depo
⭕️Koridor
Kati 1:
⭕️Sallon
⭕️Kuzhinë
⭕️2 dhoma
⭕️2 Banjo
⭕️Terasë
Kati 2:
⭕️4 Dhoma gjumi
⭕️1 Banjo
⭕️Poashtu dhe një Garazh me mundësi parkimi për 2-3 Vetura

⭕️Çmimi :3000 Euro i diskutueshem

Për çdo informatë në lidhje me shpalljen , ju lutem kontaktoni këtë numër telefoni

⭕️+38344754393
HOLDING
Ne jemi agjensioni kontraktues për patundshmëri i cili ofron: Shitblejre Qiramarrje Qiradhënie Ndërmjetësime etj,
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtine Tregoje në hartë
044521055
HOLDING
  Online
044754393
Leaflet
⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes 0 EUR
⭕Shitet shtepia ekskluzive në Prishtinë Veternik ⭕ 0 EUR
⭕Shitet banesa 105.58m2 në rr.Muharrem Fejza⭕ 0 EUR
⭕️Shitet banesa 90m² në kati e 4-të, në lagjën Muh 0 EUR
Në fillim