Lokal 129m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

232 000 EUR

Adresa: Dodona - 4 Llullat
Sipërfaqe: 129 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Lagjen Dodona në rrugën Barjam Kelmendi.
Lokali ndodhet në katin e 1-rë dhe ka 1 hapsirë të madhe pune, 1 zyre dhe 2 WC. Lokali gjithashtu ka pamje nga rruga kryesore, ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi.

ID e shpalljes: 40132

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim