Lokal 17m2 në shitje në Dardani

32 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 13 Maj 23:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
046166008
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 65m2 në #SHITJE në Lagjen e Spitalit. 52 000 EUR
Banesë 87.69m2 në #SHITJE në Lagjën e Spitalit 65 000 EUR
Banesë 140m2 në #SHITJE në Gërmi. 80 000 EUR
Banesë 85m2 me #QIRA në Emshir. 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Lokali gjendet në Dardani te Posta e madhe. Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka ngorhje qëndore me Termokos dhe ndricim te lart natyral. Lokali është I lëshuar me qira.

ID e shpalljes: 40332

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

046/166-008

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
046166008
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 92.5m2 në shitje në Dragodan-Arbëri. 111 000 EUR
Shtëpi 240m2 në #SHITJE në Lagjen Hana. 190 000 EUR
Truall 30 Ari në #SHITJE në Graçanicë. 3 000 EUR
Objekt Afarist 600 - 5000m2 me qira në Qendër. 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione