Lokal 210m2 me qira në Taukbashqe.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Adresa: Taukbashqe
Sipërfaqe: 210 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në rrugën “Nazim Gafurri” dhe ka pamjen në rrugën kryesore. Lokali përbëhet prej 3 niveleve ku secili nivel ka nga 70m2. Lokali mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme afariste si: ordinancë, kurse, programim, arkitekturë etj.

ID e shpalljes: 40145

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim