Lokal 243.13m2 në shitje në Dragodan – Arbëri.

608 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 15 Maj 11:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Objekt Afarist 3200m2 me qira në Aktash - Qendër. 21 000 EUR
Shtëpi  184m2 në shitje në Gërmi. 280 000 EUR
Banesë 90m2 me qira te Qafa. 400 EUR
Banesë 82.83m2 në #SHITJE në Tophane. 100 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Lokali ndodhet në Dragodan afër “Meridiani-t”.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka pamje nga 3 anët duke përfshirë rrugën kryesore dhe terrasë e cila mund të shfrytëzohet vetëm nga lokali.
*Lokali momentalisht është i lëshuar me qira.

ID e shpalljes: 40376

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

046/166-002
045/189-189

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
046166002
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi – Zyre 350m2 me #QIRA në Dragodan. 0 EUR
Truall 13 Ari në shitje afër rrethit të QMI- së. 8 500 EUR
Banesë 83.1m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. 62 000 EUR
Banesë 59.12m2 në #SHTIJE te Mati 1. 50 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione