Lokal 36m2 në shitje te Mati 1.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 02:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në rrugën Theodor Muzaka te Mati 1, në Kompleksin “Nderimi” dhe ka qasje nga rruga Muharrem Fejza dhe rruga Ndue Përlleshi. Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka ndricim natyral dhe ngrohje qëndrore.
Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi.

ID e shpalljes: 40108

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim