Lokal 64m2 në shitje në Dardani.

64 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 06:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 200m2 me qira në Lagjen Qershia. 1 200 EUR
Banesë 90.6m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve. 90 000 EUR
Banesë 80m2 me qira në Tophane. 300 EUR
Objekt Afarist 1000m2 me qira në lagjen Vëllusha. 5 000 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Lokali gjendet në Dardani afër Postes së Madhe.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithsej 2 Hapsira Pune dhe 2 WC.

ID e shpalljes: 40075

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 76m2 në shitje në Dardani 99 000 EUR
Truall 7 Ari në shitje në Bërnicë të Epërme. 8 100 EUR
Shiten 2 banesa 58.2m2 dhe 52.5m2 në Dragodan. 140 000 EUR
Shtëpi 402m2 ne shitje, ne Hajvali. 130 000 EUR
Në fillim