Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë.

130 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 06:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 85m2 në Bregun e Diellit 85 000 EUR
Shtëpi 340m2 me qira në Dragodan - Arbëri. 1 100 EUR
Banesë 55.7m2 në shitje në Bregun e Diellit. 69 500 EUR
Truall 18 Ari në shitje në Bërnicë të Epërme. 8 000 EUR
Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë.

Lokali gjendet në Ulpianë në rrugën Mujë Krasniqi, ka 67m2 dhe ndodhet në katin përdhesë. Lokali gjithashtu posedon edhe bodrumin 53m2 me hyrje të vecantë.
Lokali dhe bodrumi kanë ngrohje qëndrore me Termokos, ku momentalisht shfrytëzohen për banim dhe kanë këtë renditje:
-Lokali:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

-Bodrumi:
| 2 Hapsira
| 1 Mini Kuzhinë
| 1 Banjo

Cmimi i lokalit për m2 është 1400€, ndërsa cmimi i bodrumit për m2 është 700€.

ID e shpalljes: 40099

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Objekt Afarist 700m2 me qira në Veternik. -
Banesë 60m2 në shitje te Mati 1. 52 000 EUR
Shtëpi - Objekt Afarist 500m2 me qera në Dragodan. 2 500 EUR
Banese - Garsoniere 32m2 në shitje te Mati 1. 26 000 EUR
Në fillim