Lokal 80m2 në shitje në Bregun e Diellit

120 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 15 Shk 06:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Truall 6 Ari në shitje në Llapnasellë. 11 500 EUR
Banesë 70m2 në #SHITJE në Fushë Kosovë. 48 000 EUR
Banesë 94.15m2 në shitje në Bregun e Diellit. 100 000 EUR
Penthouse 184m2 me qira në Dragodan – Arbëri. 1 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Lokali gjendet në bregun e diellit afër Ambulantës. Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka lartësi 4 metra dhe mund të ndahet në dy nivele, posedon ngrohje qëndrore me termokos.
Lokali për momentin funksionon si market ushqimor por është I përshtatshëm për të gjitha veprimtaritë pasi lokacioni është shumë I frekuentuar.

ID e shpalljes: 40215

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

046/166-002

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
046166002
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 230m2 në shitje në Veternik 260 000 EUR
Banesë 80m2 më qira në Dragodan – Arbëri. 250 EUR
Parcela në #SHITJE të madhësive të ndryshme në Bër 6 500 EUR
Truall 6 Ari në shitje në Llapnasellë. 11 500 EUR
Në fillim